Filip Musil

Pracuji v oboru financí, kde pro svoje klienty zařizuji nejlepší možné podmínky na trhu. Zakládám si na tom, aby jste zbytečně nepřepláceli a platili jen to co je nezbytně nutné.

Button TextButton Text

Nekrmte zbytečně kapsy bankám a pojišťovnám

Seznamte se s opravdovým profesionálním poradenstvím

Button Text

Hypoteční úvěry

Hypoteční úvěry na bydlení

Spotřební úvěry

Úvěry na cokoliv potřebujete

Investiční služby

Zhodnocování svých financí

Životní pojištění

Ochrana životně důležitého příjmu

Neživotní pojištění

Ochrana osob a majetku 

Reality
a energie

Prodej, pronájem, elektřina a plyn
Kdo je Filip Musil

Proč pracuji v oboru finančního poradenství a co mě motivuje

K tomuto oboru jsem se dostal po špatné zkušenosti s finančním poradcem. Po prvním sezení mi bylo sděleno, že vše co mám je špatně a musí se vše předělat. Nebrali se ohledy na moje potřeby a vše bylo odborně nastaveno. Po nějaké době jsem se dostal do pracovní neschopnosti a musel jsem být doma, což jako živnostník bylo zadarmo.

Zkoušel jsem zavolat svému poradci pro nahlášení neschopenky do pojišťovny, ale marně. Vše jsem si vyřešil tedy sám a čekal jsem na vyjádření pojišťovny s nadějí, že se mi alespoň zaplatí paušální výdaje. Od pojišťovny mi přišlo vyjádření, že na pracovní neschopnost nejsem pojištěn a nemám tudíž nárok na plnění. Rozžhavený do běla jsem volal poradci a ten mi řekl, že to není možné a vše prověří. Poté se mi už neozval a moje snahy o kontaktování byli marné. Říkal jsem svůj příběh známým a většinou jsem dostal odpovědi, že to je běžné a že se jim to taky stalo.

Po těchto špatných zkušenostech jsem si řekl, že se tento obor dá dělat i jiným lepším způsobem. Od té doby se stále zdokonaluji ve svých znalostech a snažím se pro svoje klienty zařídit ty nejlepší podmínky na trhu. Mým cílem je ozdravovat finanční trh, zbytečně nekrmit kapsy bank a pojišťoven a platit jen to co je nezbytně nutné. Šetřím Vám čas i peníze. Zajímá Vás moje práce? Stačí se mi ozvat a vše si vyzkoušet osobně.

Aura BrooksGraphic Designer, Owl Eyes

By far the best team I've ever worked with. They truly understood the look I was going for and completely nailed it! I would highly recommend them as a company, you simply just won't find any better team!

Eve CrawfordProduct Designer, That Biz

It was really fun getting to know the team during the project. They were all helpful in answering my questions and made me feel completely at ease. The design ended up being twice as good as I could have ever envisioned!

Jack GrahamCo founder, Coffee Inc

I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!

Zak ReidInstructor, Skate Nao

Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!

Jake SmithInstructor, Skate Nao

Salient is by far the most astonishing WP theme out there! I literally could not be happier that I chose to buy your theme! Your regular updates and superb attention to detail blows me away every time I visit my new site!