Můj příběh

Marek Zdražil

Kdo jsem

V roce 2014 jsme se rodinou rozhodli vyřešit své vlastní bydleni a najít místo, kterému budeme moci říkat domov. To jsem ještě netušil, že má cesta zde začíná. Objevil se dům, který se nám líbil a začalo zařizování koupě, které jsem se rozhodl udělat sám. S odstupem času musím přiznat, že to nebylo nejlepší rozhodnutí, jelikož jsem o prodeji nemovitostí nevěděl vůbec nic a neměl jsme se s kým poradit, jelikož jsem žádného profesionálního makléře neznal. Teď z vlastní zkušenosti vím, že se prodej realizovat dá svépomocí, ale není to dobrá volba. Mohl jsem ušetřit spoustu svého času a financí.

Dům byl Náš a já jsem díky této zkušenosti zjistil, že se o realitním oboru chci dozvědět mnohem víc. Začal jsem tedy zjišťovat více informací a narazil na člověka, který se v tomto oboru již delší dobu pohyboval a chtěl předávat své zkušenosti. Na začátku roku 2015 jsem začal nahlížet „pod pokličku“ reálných prodejů a v únoru zprostředkoval prodej své první nemovitosti. Postupem času jsem získával další a další zkušenosti a stále jsem se více utvrzoval v pocitu, že tento obor je to pravé, co mě baví, naplňuje a také uživí. 

V roce 2020 jsem se rozhodl vylepšit nabízené služby a stát se doslova profesionálem v tomto oboru. Hlavním cílem je nadšený klient a toho lze dosáhnout pouze profesionálním přístupem a profesionálními službami realitního makléře. Služby, které v tuto chvíli klientovi nabízím jsou nadstandartní a věřím, že jsou jedny z nejlepším na celém českém trhu. Celý život je potřeba se vzdělávat, a proto i já se stále snažím získávat nové a nové informace a nebojím se přiznat, že neznám vše. Spolupracuji s týmem odborníků a věřím, že budete velice mile překvapení, jak vše probíhá ať již máte zkušenost s prodejem, nebo prodáváte poprvé. Jsem realitním makléřem, na kterého se můžete obrátit s důvěrou.

Pana Ivanka mohu jedině doporučit! ještě teď doma sedím a nevěřícně kroutím hlavou nad zápisem v katastru nemovitostí. Pan Ivanko prodal můj byt v rekordním čase za podmínek, na kterých jsme se předem domluvili, o všem mne informoval a pomohl nad rámec činností, které k prodeji patří. Na jeho práci lze vidět, že ji dělá rád a to je to, co z pana Ivanka dělá výjimečného realitního makléře. Velice Vám děkuji a přeji Vám spousty dalších spokojených klientů.

Gabriela Š.Graphic Designer, Owl Eyes

Mohu souhlasit s níže uvedenými recenzemi, pan Ivanko vše, co řekl to dodržel (což dnes není určitě normální bohužel), nákup domu včetně vyřízení hypotéky proběhl velmi rychle, když jsme potřebovali něco nadstandardního(schůzku pozdě večer nebo brzo ráno), tak i to nebyl problém. Takže určitě doporučuji.

Jitka N.Graphic Designer, Owl Eyes

Prodej našeho bytu jsme svěřili do nejlepších rukou, rukou pana Ivanka. Byl skvělý a profesionální od začátku do konce. Jednání s ním bylo vždy milé, co slíbil, to se stalo. Díky němu jsme se nemuseli starat vůbec o nic, náš byt prodal rychle, vše vyřídil naprosto dokonale. Ještě jednou moc děkujeme a všem tohoto realitního specialistu doporučujeme!

Klára B.Graphic Designer, Owl Eyes

S panem Ivankem jsme byli naprosto spokojeni. Nejprve nám pomohl s koupí bytu, a následně nám ho pomohl také pronajmout. Vše probíhalo hladce jako po másle a v krátkých termínech, takže nikde nevznikaly zbytečné prodlevy. Pečlivě vybíral nájemce tak, abychom s ním byli maximálně spokojeni, a to se také povedlo. Zařizoval prohlídky bytu, komunikoval s potenciálními nájemci a vše zařídil za nás, což nám skutečně vyhovovalo. Mílý a profesionální přístup je jednoznačné plus. Pana Ivanka můžeme jednoznačně doporučit.

Terka D.Product Designer, That Biz

Pana Ivanka vřele dopručuji! Je to profesionál, ví co udělat,aby vám prodal nemovitost a to velmi rychle! Je hodně aktivní,co se týká prohlídek, komunikace na jedničku! Pana Ivanka velmi rádi doporučujeme dál.

Verča N.Co founder, Coffee Inc

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte nám na sebe kontakt a s vyplňováním formuláře si nemusíte dělat starosti.
Vše zařídíme za vás a dědické řízení tak pro vás bude příjemnější a rychlejší.