Nemovitosti na prodej

PRODEJ SPECIÁLNÍHO RODINNÉHO DOMU

Pardubice - Rosice nad Labem

V tomto domě najdete dostatek prostoru, pohodlí a díky lokalitě také i soukromí.

ZAREZERVOVÁNO

SKVĚLÝ DŮM NA DOBRÉ ADRESE

Sezemice

Dům o celkové podlahové ploše 222 m² s celkovou plochou pozemku 522 m² a garáží 22 m² je ideálním řešením pro ty, kteří hledají opravdu komfortní a klidné bydlení s výbornou dostupností do města.

ZAREZERVOVÁNO

PRODEJ DOMU STARÉ JESENČANY

Staré Jesenčany

Je o dispozici 6 kk a celková užitná plocha domu činí 165 m². Na pozemku, který je o celkové výměře 575 m² je i prostorná garáž s nízkou půdou, dětské prolézačky a terasa.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ DVOU DOMŮ ZA JEDNU CENU

Zdechovice

Nabízím vám ke koupi rodinný dvojdomek s č. p. 135 a 136 v malebné obci jménem Zdechovice, ležící na úpatí Železných hor (7 km od Přelouče, 20 km od Kolína a Pardubic). Celková obytná plocha je 225 m² s dispozicemi 2x 2+1 a k tomu obytné podkroví. Pozemek je o celkové výměře 1.144 m², jehož součástí je i prostorná garáž.

POZEMEK PRO BYDLENÍ I REKREACI

Maršov nad Metují

Hledáte to pravé místo k odpočinku a relaxaci, kde byste mohli mít svou vysněnou chalupu? Probouzet se ráno na čerstvém vzduchu, obklopeni přírodou? Jedno takové místo pro Vás mám!

PRODEJ BYTU 2+1 SE DVĚMA BALKÓNY

Hradec Králové

Nabízený byt s vlastním sklepem (3 m²) je umístěn ve třetím patře, bez výtahu v cihlovém domě, který je v památkově chráněném území a nachází se na malém růžku, na adrese Škroupova 726, tedy přímo v srdci Hradce Králové.